Do czego służy wazelina

Pobierz

Nałóż małą ilość na odpowiednie partie skóry twarzy, aby nadać im wilgotny wygląd i naturalny połysk.. ile kosztuje?. Zastosowanie kosmetyczne.. Możesz również posmarować nią golenie nóg, aby nadać połysk swoim łydkom.Wazelina ma uniwersalne zastosowania.. Najpopularniejsze zastosowanie wazeliny to kosmetyk natłuszczający, który świetnie sprawdzi się w walce z przesuszonymi miejscami na skórze.. Szkoła - zapytaj eksperta (812) Szkoła - zapytaj eksperta (812) Wszystkie (812) Język angielski (614) Język polski (0) Matematyka (0) Biznes i Finanse (35708) .To oprócz w/w zastosowań dodam, że np. maść nagietkowa (na bazie wazeliny) służy do masażu rozpychanych uszu, słyszałam też, że wazeliny zawsze/czasem/rzadko/nie wiem używają tatuażyści w celu zatkania porów, żeby tusz się nie rozlewał.. Wazelina pozostawia na skórze warstwę ochronną, zapobiega parowaniu wody, tym samym wpływa na jej nawilżenie.Wazelina techniczna to wielofunkcyjny produkt, który przede wszystkim świetnie sprawdza się do zabezpieczania różnorodnych elementów, a także w celu izolowania przed niekorzystnym wpływem zmieniających się warunków atmosferycznych.Wazelina może służyć do rozświetlania skóry.. Stosowana jako smar i środek zabezpieczający przed korozją.. Jest także składnikiem wielu kosmetyków ochronnych na skórę.awzelina to taka maść..

Do czego służy wazelina?

Wazelina kosmetyczna ma podobne właściwości - natłuszcza, nawilża i tworzy na skórze ochronny film, który zapobiega działaniu szkodliwych czynników, takich jak wiatr, mróz i deszczu.wazelina to coś w rodzaju smaru żeby się nic nie przetarło bardzo uniwersalna można ją wykorzystywać w przemyśle, inżynierii i wielu innych rzeczachWazelina służy również do ochrony błony śluzowej przed zranieniem podczas używania rurki odpowietrzającej lub lewatywy.. Prosty skład zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność.. Nawilża również suchą twarz.Wazelina do demakijażu, jako składnik peelingu czy jako smar na skrzypiące drzwi lub zacinający się suwak: ten specyfik może zdziałać o wiele więcej niż myślisz!. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Prosty skład zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność.. Wazelina, zwłaszcza wazelina kosmetyczna, nazywana też wazeliną białą ma szereg korzystnych zastosowań pielęgnacyjnych, do których np. należą nawilżenie suchej skóry, wzmocnienie włosów, brwi oraz rzęs, a także regeneracja podrażnień skórnych.Wazelina ma szerokie zastosowanie i może służyć nie tylko do ratowania spierzchniętych ust.. Wazelina zapewnia poślizg narzędziom, sprzętom i poszczególnym ich elementom, dlatego jest używana do smarowania i usprawniania mechanizmów.Wazelina techniczna (surowa, nieoczyszczona) ma kolor brązowy i może być nisko- lub wysokotopliwa..

Oto 20 pomysłów, jak możesz wykorzystać wazelinę.Wazelina - do czego służy?

2 Wazelina jest również używana do produkcji kosmetyków.. Pytania .. 0 0 Uważasz, że ktoś się myli?Nadaje się do smarowania spierzchniętych ust, stosowania na rzęsy wraz z olejkiem arganowym ( Bardzo POLECAM, rzęsy stały się gęściejsze, czarniejsze i dłuższe, nie to co z rycynowym), możesz smarować nią otarty naskórek i kłaść na brwi.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: do czego służy wazelina?. mozesz jej uzywać np. jako pomadka ochronna na usta.. Pierwszym produktem, który przychodzi na myśl, jest wazelina kosmetyczna, która doskonale chroni np. usta przed pękaniem w czasie zimowych mrozów.. Wazelina jest stosowana w kosmetyce, ale nie tylko.. jest wiele zastosowan jak krem nivea xD tylko ze wazelina jest przezroczysta i ma rożne zapachy ^ ja np. mam porzeczkę xD.Na szczęście na ratunek suchej skórze przychodzi wazelina.. Wazelina techniczna służy do zabezpieczania różnych powierzchni przed działaniem czynników zewnętrznych, np. tlenu z powietrza czy deszczu.. Wazeliną chroni się m.in. metale przed korodowaniem, a także skórę czy gumę przed wysychaniem, przymarzaniem i niszczeniem..

Rekomenduje się, aby używać jej na spierzchnięte usta (wazelina chroni przed pękaniem ust na mrozie).

mozesz jej używać jak np. ci naskórek z palca zejdzie - szybciej sie goi ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt