Horoskop chiński bawół 2021

Pobierz

Symbolizuje także lojalność, determinację, pewność siebie i dyscyplinę.. W roku 2021 chiński nowy rok przypada na dzień 12 lutego i będzie to rok Bawoła, żywiołu Metalu.. Na jego drodze pojawi się sporo szczęśliwych sytuacji życiowych, które doprowadzą go dokładnie tam, gdzie pragnie dotrzeć.. Bawół w 2021 roku będzie miał mniej więcej tyle samo pieniędzy, co w poprzednich latach.. Może to być radosny i mocny rok dla Ciebie.. Bawół jest także symbolem dobrobytu i konsolidacji zysków, ale nie gwarantuje łatwych zwycięstw.. Wszystkie projekty rozpoczęte przez Bawoła mają duże szanse powodzenia.Horoskop chiński 2021 Bawół: pieniądze.. Pełny cykl chińskiego kalendarza trwa sześćdziesiąt lat, w tym czasie każdy z dwunastu znaków pojawi się w jednym z pięciu żywiołów.. Co prawda duże straty mu nie grożą, ale zarobki raczej nie podskoczą w górę.. Szczęśliwe kolory Bawoła: biały, zielony, żółty, brązowy.. każdemu przypisane jest jedno zwierzę: Szczur, Bawół, Tygrys, Kot, Smok, Wąż, Koń, Koza .Bawół jest drugim znakiem chińskiego horoskopu i należą do niego ludzi, urodzeniu w latach: 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021.. Właśnie te cechy będą przynosiły najwięcej korzyści.. Rodzina odegra znaczącą rolę w Twoim życiu.Horoskop Chiński: 2021 będzie rokiem Bawoła!. Dzięki przedstawionym tutaj informacjom Bawół pozna ścieżkę losu, po której przyjdzie mu kroczyć.Horoskop chiński 2022 Bawół - ogólna prognoza Ambitne plany z zeszłego roku nie przyniosły oczekiwanych owoców..

Horoskop chiński 2021 Bawół - ogólna prognoza To będzie okres dobrobytu.

Wizerunek Białego Bawołu to klejnot na zaśnieżonej ziemi.. Bawoły dobrze się czują u boku osób spod znaków Węża, Koguta, Szczura, Królika, Małpy lub Świni.Wnętrzarski horoskop 2021 inspirowany chińską astrologią.. Cokolwiek się zdarzy, Bawół powinien rozsądnie gospodarować swoimi zasobami finansowymi.. Mają spokojną i zrównoważoną naturę, są niezwykle wytrwałe nawet w niesprzyjających okolicznościach.. Należy on do drugiego w kolejności znaku księżycowego cyklu, czyli Bawoła.. Element Metal, tym razem w formie Yin, pozostaje głównym źródłem energii w chińskim kalendarzu przez 2021 r.Horoskop chiński 2021 - rok Bawoła Ten rok upłynie pod znakiem pracy i pokojowego współdziałania.. Żywioły Antyczni chińscy astrologowie używali nazw żywiołów w odniesieniu do 5 głównych planet, z którymi je łączono.. Są to osoby cierpliwe i małomówne, a także bardzo wytrwałe, jeśli chodzi o dążenie do celu.. Cokolwiek więc planujesz na przyszłość, pamiętaj, że osoby leniwe, szczwane i egoistyczne niewiele w 2021 roku mają szansę osiągnąć.Chiński Nowy Rok 2021 to 12 lutego 2021.. Dlatego też, jeśli urodziłeś się w którymś z tych miesięcy, sprawdź daty graniczne w tabeli chińskich znaków zodiaku..

Ten znak chińskiego zodiaku oznacza przede wszystkim stabilizację i spokój.

W Chinach dzień ten obchodzony jest bardzo hucznie i wiąże się z nim wiele obrzędów i tradycji.Rokiem 2021 włada Metalowy Bawół, najbardziej pracowity i obowiązkowy znak chińskiego zodiaku.. Bawół w 2021 roku może liczyć na spokojną pracę i wiele osiągnięć.. Poniżej znajduje się bezpłatny chiński horoskop roczny - ogólny, miłosny, zawodowy, finansowy oraz duchowy.. O tym, co miał zamiar przynieść rok Szczura możesz przeczytać tutaj.. Będzie to rok Bawoła.. Dominującym elementem roku będzie biały metal, symbolizujący nie tylko hojność, lecz także umiar oraz mądrość.Rokiem 2021 włada Bawół, który odbiera wpływy metalu, dlatego nazywamy go Metalowym Bawołem.. Wszystko wymagało o wiele więcej wysiłku i czasu, niż chciał nań przeznaczyć.. Rok 2021, objęty jego własnym rządem, oferuje Wołowi możliwość spokojnej i regularnej pracy, hojnych zbiorów, prostych, ale szczęśliwych sytuacji życiowych, nie zapominając, że powinien mieć szczęście po swojej stronie.Horoskop chiński na 2021 rok - Bawół Zaktualizowano: 12.2020 Ludzi urodzonych pod panowaniem Bawoła cechuje stanowczość i przesadnie logiczne myślenie.. Nadal będzie pesymizm, ogólne negatywne nastawienie, więc musisz włączyć umysł i pozbyć się reakcji emocjonalnych.Bawół Rok 2021 zapowiada się bardzo owocnie dla Chińskiego Wołu..

Według horoskopu chińskiego Nowy Rok 2021 rozpoczyna się 12 lutego, a nie 1 stycznia.

Czy tak stało się faktycznie?. Rok.Chiński horoskop 2021 - Rok Metalowego Bawoła Z lekkim przerażeniem i nieufnością wychodzimy z roku Metalowego Szczura i wchodzimy w rok Bawoła, który również obraca się w energii metalu.. Według kalendarza księżycowego Nowy Rok Chiński zaczynamy 12 lutego, i będzie trwał do 31 stycznia 2022.Horoskop chiński jest oparty na kalendarzu księżycowym, a cykl księżyca powtarza się co dwanaście lat.. Jeśli będziemy chcieli żyć szczęśliwie, czeka nas sporo zmian.. 12 lutego 2021 roku pożegnamy rok Szczura i będziemy musieli sporo zmienić, jeśli chcemy zaznać szczęścia.. Profesjonaliści zostaną wynagrodzeni finansowo za swoją pracowitość i umiejętności w pracy zawodowej.. Zarówno rodzina i przyjaciele, jak i współpracownicy mogą być pewni, że Bawół ich nie zawiedzie w potrzebie.Horoskop chiński 2023 Bawół - dowiedz się, co cię czeka w chińskim roku Królika (Kota).. Zapoznaj się z możliwościami, jakie się dla ciebie otworzą, i sprawdź, co może w tym roku stanowić dla ciebie największe zagrożenie.12 lutego 2021 roku to bardzo ważny dzień - zaczyna się nowy rok chiński, rok Bawoła.. Horoskop chiński 2021 Koń - ogólna prognoza W 2021 roku nie zajdą żadne większe zmiany w życiu Konia.Właśnie dziś, 12 lutego 2021 roku, witamy chiński nowy rok, a wraz z nim i nowy symbol - Bawoła..

Warto więc z optymizmem i cierpliwością zabrać się za ważne zadania.Horoskop chiński Bawół.

Chiński Nowy Rok przypada na jeden z dni w okresie od końca stycznia do końca lutego.. Z czego należy zrezygnować?. Jego dominujące cechy osobowości sprawiają, że jest osobą godną zaufania, na której zawsze można polegać.. Rozczarowanie może go więc w 2022 roku popchnąć do podejmowania się bardziej ryzykownych projektów.2021 rok według chińskiego horoskopu będzie rokiem Bawoła.. Żeby osiągnąć sukces musieliśmy działać tak, jak szczur w niekonwencjonalny sposób, często podejmując radykalne decyzje.Chiński Horoskop Bawoła na 2021 25 kwietnia 2021 Dowiedz się, czego możesz się spodziewać w tym roku na podstawie zwierzęcego zodiaku i wykorzystaj tę wiedzę, by jak najlepiej zaprojektować ten 2021 rok dla siebie!. Wręcz przeciwnie, zwiastuje przeszkody i utrudnienia.Horoskop chiński 2022 - Bawół dzięki prognozie astrologicznej odkryje największe sekrety swojego potencjału.. Rok ten zakończy się 31 stycznia 2022 roku.. Jeśli więc zacznie kupować zbyt dużo drogich produktów, może się mocno rozczarować przy sporządzaniu bilansu rocznego.Według chińskiego horoskopu 2021 r. Jest to początek pomyślnego okresu dla tubylców roku Wołu.. Koniecznie daj znać w komentarzu.Chiński Nowy Rok rozpoczyna się dokładnie 12 lutego 2021, a kończy 31 stycznia 2022.. Odkryj bieg wydarzeń, jaki los dla ciebie szykuje.. To rok Bawoła, którego żywiołem jest Metal.. Przynajmniej nie z taką łatwością, na jaką liczył Bawół.. Kończący się rok Szczura dał wszystkim w kość.. Nie najcieplejszy czas, ale nie tak surowy, jak w przypadku Metalowego Szczura.. Kiedy trudny rok Szczura jest już za nami, Bawół zwiastuje nadejście nowych czasów.Na Zachodzie ogranicza się chiński horoskop tylko do roku, ale według chińskich astrologów, zarówno miesiąc jak i dzień urodzenia mogą mieć wpływ na charakter danej osoby.. Cechy te będą niezwykle przydatne w 2021 roku.Lata Bawoła: 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021.. Budzą zaufanie, co pozwala im odnieść sukces.. Największe sukcesy odniosą ci, którzy nie boją się wysiłku.. Horoskop chiński: BawółHoroskop chiński 2021 - rok Bawoła Bawół oznacza siłę, pracowitość oraz ciężką pracę.. Zwany jest także Wołem na Drodze, co oznacza, że rok 2021 będzie rokiem negocjacji, zawierania ważnych sojuszy oraz umacniania korzystnych relacji między ludźmi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt