Sprawdziany z ułamków zwykłych klasa 4

Pobierz

o prawie autorskim i prawach pokrewnych.GRUPA B UŁAMKI ZWYKŁE KLASA V Czas pracy: 45 min.. Ułamki zwykłe na .Pobierz kartkówkę wraz z odpowiedziami "Dodawanie i odejmowanie ułamków.". Wszystkie sprawdziany podzielone są na grupy A i B .Umiejętność dzielenia ułamków zwykłych.. Korzystasz z Khan Academy w języku polskim?. Zamiana ułamków niewłaściwych na liczby mieszane 43.. Mnożenie i dzielenie ułamków dziesiętnych.. Rolnik podzielił pole na 3 równe działki.. Jestem ze szkoły nr 8 w Radomsku.. Zamiana liczb mieszanych na ułamki niewłaściwe 42.. Masz przed sobą sprawdzian z zakresu ułamków zwykłych.. TRYB: GRA NAUKA.. a) 23 Zadanie 3.. Skracanie i rozszerzanie ułamków.. Prawa autorskie podlegają ochronie przewidzianej w ustawie z dnia 4 lutego 1994r.. 2 Skróć .Jutro mam sprawdzian z matematyki z ułamków zwykłych podacie kilka przykładów ?. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!z 0.0. grupa 1 i 2 dla klasy 5, .PDF, Karkówka dostępna jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.. z o.o., ul. Zakrzewki 21, 95-082 Dobroń.. Droga, prędkość, czas * SPRAWDZIANY / KLASÓWKI - KLASA V. Oblicz pisemnie.. Figury, bryły.. Do każdego z nich potrzeba 1 litr.. PUNKTY: 0.. Składa się on z 16 zadań o różnym stopniu trudności.. Liczby całkowite.. Obejmuje zagadnienia: ułamek, jako część całości, ułamek, jako dzielenie, działania na ułamkach zwykłych..

Działania na ułamkach zwykłych 45.

Liczby pierwsze, liczby złożone, Ułamki na osi liczbowej, Skracanie ułamków zwykłych, Rozszerzanie ułamków , Porównywanie ułamków, Odwrotność liczby, Dodawanie i odejmowanie ułamków o tych samych mianownikach , Dodawanie ułamków o różnych mianownikach, .Witaj!. 12123 5' 3' 10' 7' 5 Zadanie 2.. 2015-02-09 17:13:10Domino matematyczne.. Tagi pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, matematyka z kluczem, kartkówki z matematykiRozszerzanie i skracanie ułamków, klasa IV szkoły podstawowej.. Dom - NOWOŚĆ - Jolanta Fornal - plik pdf Karta pracy do multipodręcznika dla 4 klasy - film Magia produkcji papieru (str. 150) - plik pdf; Karta pracy do multipodręcznika dla 4 klasy - film Magia produkcji papieru (str. 150) - wersja dla ucznia - plik pdf; Ułamki zwykłe - praca klasowa w 4 klasie szkoły .zadania z treścią na dzielenie kl 2, matematyka ułamki, zadania z matematyki dla klasy pierwszej sp, zadania ze skali klasa 4, tabliczka dzielenia do drukowania, odejmowanie do 20, pole równoległoboku zadania szkoła podstawowa, znajduje+liczbe+na+podstawie+danego+jej+ułamka, mnożenie i dzielenie ułamków dziesiętnych 4 klasa, zadania .Ułamki zwykłe • Klasa 4 Sprawdziany Matematyka z + • pliki użytkownika Tomi1299 przechowywane w serwisie Chomikuj.plUłamki zwykłe - ćwiczenia dla uczniów kl.4..

Porównywanie ułamków 48.

Tylko jedna jest poprawna.Dzielenie ułamków zwykłych.. Oferuje przez to nielimitowaną ilość przykładów do rozwiązania na zasadzie treningu, nauki w tempie w jakim uczeń potrzebuje i w .Każdą z nich pocięła na 4 równe kawałki.. 2011-03-14 16:44:23 Dla wielbicieli ułamków zwykłych :)) 2010-02-07 18:09:03 porównywanie ułamków zwykłych .. Oblicz wartość tej potęgi.. Umiejętność obliczania ułamka danej wielkości.. Oblicz.Chodzę do 2 klasy a zdobyłam 102 punkty na 4 klasie i dziesięć ananasów.. Zdobyłem 15 punktów i 2 złe odpowiedzi.. Realizowane treści podstawy programowej: Działania na ułamkach zwykłych i dziesiętnych.Praca klasowa 4, grupa A i B wraz z kartą odpowiedzi.. Szalone Liczby to strona matematyczna, na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych.Majątkowe prawa autorskie do wszystkich treści znajdujących się w serwisie należą do MegaWiedza sp.. Zadanie 1/20 .. Zestaw A Data: Klasa: Uamki zwykle i dziesietne Strona I Dane ulamki zapisz w kolejnoáci od najmniejszego do najwiekszego.. Umiejętność porównywania ułamków zwykłych o różnych mianownikach.. Drogi uczniu!. Przekaż darowiznę dla Khan Academy Foundation, wesprzyj polskie tłumaczenie przekazując .Matematyka wokół nas 4,5,6 13 listopada 2014 Łukasz Czciborowski Podstawówka , Sprawdziany Książka nauczyciela wraz z testami , sprawdzianami , kartkówkami oraz kluczem odpowiedzi do sprawdzianów z poniższych działów:ułamki zwykłe • MATEMATYKA klasa 4 • pliki użytkownika gatoka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ułamki zwykłe na osi liczbowej.doc, 4.UL.ZWYKLE zamiana na ul.niewlasciwe x2.docMatematyka z plusem..

Zamiana ułamków 47.

Do pierwszych 12 zadań podano 4 odpowiedzi.. Polecam tę stronę.. z zeszytu ( rozszerzanie i skracanie ułamków ) [ tak będę pisać ułamki np.: 5/10 , a ułamki z liczbami mieszanymi np.: 1 3/11 ]: zad.. Działania pisemne.. Liczby dziesiętne * SPRAWDZIANY / KLASÓWKI - KLASA VI.. Czas trwania zajęć: 45 min Klasa: IV Temat zająć: Dodawanie ułamków zwykłych.. Jeżeli ułamki, które chcemy porównać, możemy tak skrócić lub rozszerzyć, że w obu przypadkach otrzymamy ten sam ułamek, to porównywane ułamki są równe.Karta pracy - rozszerzanie i skracanie ułamków zwykłych.. 1 6 godziny 1 10 godziny 10 30 godziny 1 3 godzinySCENARIUSZ ZAJĘĆ z matematyki Prowadzący: Marzena Majewska Miejsce przeprowadzonych zajęć: Społeczna Szkoła Podstawowa w Gzach Data przeprowadzenia zajęć: 14 kwietnia 2014r.. Liczby dziesiętne * TESTY, ZADANIA INTERAKTYWNE.. a) 1755 + 397 b) 9978 + 92 Zadanie 4.. Przekaż 1% podatku lub darowiznę Fundacji Edukacja dla Przyszłości, która zajmuje się tłumaczeniem Khan Academy na język polski, edukacjaprzyszlosci.pl.. Obliczanie ułamka danej liczby 44.. To jest łatwe.. Zamiefi liczbe mieszanq na ulamek niewlaéciwy.. Tryb "NAUKA" umożliwia rozwiązywanie przykładów z tego samego zakresu tematycznego co "GRA", jednak bez limitu czasowego.. Sprawdziany oraz odpowiedzi do testów z serii Matematyka z plusem dla klas 4, 5, 6, 7, 8..

Rozszerzanie ułamków 41.

Umiejętność wykonywania działań na ułamkach zwykłych z zastosowaniem kolejności .Test jednokrotnego wyboru - ułamki zwykłe.. Zdobyłem 10 ananasów, na poziomie 4 klasy z 1 błędem, a chodzę do 2 klasy.. Umiejętność rozwiązywania zadań tekstowych.. Opinie naszych użytkowników.. Ula 2019-05-25Skracanie ułamków 40.. ZADANIA KLASA .Materiał zawiera: - animacje wprowadzającą sposób obliczania ułamka danej liczby w kontekście realistycznym, - dwa ćwiczenia interaktywne na obliczanie ułamka danej liczby, - opis z ilustracją przedstawiający sposób obliczania ułamka danej liczby oraz odpowiednią regułąPorównywanie ułamków o jednakowych licznikach lub mianownikach Ułamki zwykłe, podobnie jak wszystkie inne liczby, można ze sobą porównywać.. Każdą z nich podzielił na 3 równe części i każdąklasa 4.. Wielkie dzięki za miłe słowa :) Jest tutaj kilka sprawdzianów z wielokrotności, choć faktycznie w szóstej klasie takiego sprawdzianu nie umieściłem (a to dlatego, że prawie wszystkie podręczniki mają ten materiał w klasach 4 i 5).Z tej wideolekcji dowiesz się: - jak w praktyczny sposób rozszerzać ułamki, - jak znaleźć ułamek równoważny o określonym liczniku lub mianowniku.Bardziej w.. Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi.Zamiana ułamków zwykłych na dziesiętne (2 pkt.). Test - ułamki zwykłe.. Proste, odcinki, kąty.. Każdy z otrzymanych kawałków również podzieliła na 4 części.. Chodzę do 1 klasy.. Działania na ułamkach dziesiętnych 46.. Praca klasowa zawiera materiał służący do weryfikacji stopnia opanowania materiału przez ucznia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt