Teksty na pocisk byłego chłopaka

Pobierz

Masz ładne oczy, ale nie przesadzaj!. wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?. 3.Śmierdzi ci z pyska jak z dupy tygryska.. 4.Wiesz, lubię kolor żółty ale twoje zęby to już przesada!. - To może się posiłujemy?. chcę otrzeć Twe wszystkie smutki, Wiele dla mnie Znaczysz.Gdyby na Twoim tyłku był przycisk Like, kliknąłbym!. Nie zmarnuj okazji do śmiechu a.. Bo masz tyłek nie z tej ziemi!. - Język to kość czy mięsień?. Gdyby wystawała ci metka to na pewno byłoby na niej napisane made in heaven.. -Nie.1) Jak cię słucham, to chce mi się wysłać sms o treści "pomagam".. Coraz większą popularnością cieszą się tzw. szkoły uwodzenia.. 7.Twoja .Cos tu smierdzi a to z pewnoscia ty Wystroijłes sie jak szczur na otwarcie kanału nie znizaj sie do poziomu dziecka neo Jestes pociagajacy jak spluczka od klozetu Bog stworzył mnie bo lubi piekno a ciebie bo ma poczucie chumoru Jestes blyskotliwy jak zderzak na starym aucie Jestes taki piekny jak srajtasma z tescoJun 18, 2021Idź do lustra, wygadaj się i wróć kiedy skończysz.Mogę wiedzieć co masz w głowie?. 4.Twoje zęby są jak gwiazdy małe, żółte i oddalone od siebie.. 2.Sam obgryzasz paznokcie czy ci ktoś pomaga?. #związek.. 4) Lubię cię, masz śmiech jak hamujący pociąg.. Ponieważ jesteś odpowiedzią na wszystkie moje modlitwy.. Fot. Thinkstock Jesteś tak piękna, że poślubiłbym twojego kota byle tylko dostać się do twojej rodziny..

Mar 31, 202120 najlepszych i najbardziej brutalnych tekstów do byłego chłopaka (21 obrazków) Następna strona (obrazków 13) Mocne Słabe +208 (370) #sms.

5) Nie mieścisz się w brodziku moich intelektualnych potrzeb.. 6.Słyszałam że twoja stara zakłada zespół Downa.. Gdybyś był kanapką w McDonald's, nazywałbyś się McBeauty.. Wytłumacz mi, jak to jest, że zaciągam się tobą, choć wcale nie palę.. 6.Za wszystkie moje głupie słowa, Niech w przyszłości Bóg mnie przed tym uchowa, Bardzo Cię Przepraszam Kotku, źle mnie zrozumiałeś.. Bo jeśli nie, to przejdę jeszcze raz!11.. Bo kiedy na ciebie patrzę, wszyscy inni znikają!. Czy jesteś religijny?. Bo na pewno nie mózg.Powtórz bo się równo oplułeś.Nie podobają Ci się moje ciuchy (np.)?. Chcę, aby ktoś spojrzał na mnie tak, jak ja patrzę na ciasto czekoladowe.. co taka piękna dama robi tutaj sama?. #były.. hej mała, bardzo bolało, kiedy spadłaś z nieba?. - Mięsień.. z nieba", lub "zakochałeś się we mnie od pierwszego wejrzenia, czy mam przejść koło Ciebie drugi raz?".. Zazwyczaj mają formę wykładów, choć nie brakuje także ćwiczeń praktycznych, które mają nam pomóc w życiu towarzyskim.. Moja mama myśli, że jestem gejem, czy możesz mi pomóc udowodnić, że się mylę?. To umiejętność stopniowego zaintrygowania kobiety, zaciekawienia, rozbudzenia jej fantazji, sprawienia, żeby ciebie pragnęła i żeby chciała z tobą być (jeżeli tego właśnie chcesz)..

W istocie są to najgorsze teksty na podryw chłopaka, który poczuje się osaczony i najprawdopodobniej szybko się wycofa.Dec 21, 2021Jeśli natomiast jesteś odważny i chcesz pokazać swoje poczucie humoru, spróbuj poniższych tekstów na podryw.

Jeżeli jesteś bardzo przystojnym facetem .Zawsze możesz służyć jako zły przykład.. 3) Czy bolało cię jak spadałeś z nieba?. Jesteś magiem?. Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia czy mam przejść jeszcze raz?. 2) Nie bądź taki do przodu, bo się sznurówki wyprzedzają.. Nie patrz na mnie tak, jakbyś chciała mnie zjeść!. 2 listopada 2014 o 16:36 przez Evandro.Oct 20, 20211.To maska gazowa czy twoja prawdziwa twarz?. Kocham Cię Bardzo, Wiem ile przeze mnie Wycierpiałeś, Tym o to wierszykiem krótkim.. Szkoda, bo wzorowałam się na Tobie.Zafunduj sobie twarz bo dwie dupy to za dużo.Widzę Twoje kłapiące usta, ale gunwo słyszę.-Chcesz dziś zwymiotować?. cześć księżniczko, w którym zamku straszysz, jeśli wolno zapytać?. Jesteś z kosmosu?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt