Krzyżówka felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Quiz w Poczekalni.. PixMati 2 lata temu.. "Felix, Net i Nika oraz Gang…".. Morten i jego androidy.. Krzyżówka.. Nie ma znaczenia w jakiej kolejności rozkodujecie zadania związane z lekturą "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" autorstwa Rafała Kosika.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi sprawdzian Test.. Jedną z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. wg Nszlachetka.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Zbadali go i był on świeży.. Zablokuj Zgło .Jest on programem AI, kopią Vidoktora żyjącą własnym życiem.. Odpowiedz.. wg Kacpersz6j.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. - SP51 Lublin.. - Felix, Net i Nika - Felix, Net i Nika - bohaterowie - Felix, Net i Nika"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to lektura sugerowana dla klas 4-6.. Kradzież w banku.. Udostępnij.. Klasa 6 Polski.. Rozwiąż test!. Na strychu było… jakoś inaczej niż zwykle.. Pierwszy dzień w gimnazjum - początek przyjaźni.. Obezwładnili sprzątaczkę, panią Lucynę i włamali się do bankowego skarbca..

Jaki wynalazek jako pierwszy Felix pokazał swoim przyjaciołom?Felix, Net i Nika - krzyżówka - Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych Ludzi.

Na podstawie drugiego tomu, pt. "Teoretycznie Możliwa Katas.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. Felix, Net i Nika - bohaterowie Sortowanie według grup.. Manfred nie pomógł im tylko dawał wykład o teście i kim będą jak nie będą się uczyć.Klasa 6.. Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kanon lektur w klasie 6 jest bardzo zróżnicowany.. Felix i Nika nie skomentowali jego przemyśleń.Rafała Kosika Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Rozwiąż każde zadanie i odkoduj ukrytą informację o powieści.. Nie możesz zakończyć zadania, dopóki nie odkodujesz wszystkich zagadek.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zdemaskowanie szkolnych złodziejaszków.Rozwiąż test!. Krol_Quizow 2 lata temu.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną .1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. Quiz w Poczekalni.. Krzyżówka Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Krzyżówka.. Autorem książki jest Rafał Kosik..

... 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami ...Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Skomentuj.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Była już przecież późna jesień.. MemoryOdpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Test.. Klasa 6 Polski.. Po zakończeniu pracy banku w pomieszczeniu gospodarczym ukryło się trzech zamaskowanych mężczyzn.. Wyjawia on, że chce z pomocą księgi stworzyć idealny latalerz i zawładnąć światem.. 2009-05-31 13:23:27; Odpowiedzi do '' Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi '' 2019-04-13 20:40:40 Skomentuj.. Prawda.. 4.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Plan wydarzeń.. Klasa 6.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Krzyżowka Krzyżówka.. Net przypomniał sobie wtedy o Gangu Niewidzialnych Ludzi i zasugerował, że może Morten ich śledzi, poczeka aż odnajdą skarb; wtedy ich sprzątnie i zabierze kosztowności.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Postawa odpowiedzialna - Podział wyrazów na sylaby (wersja bc) // // odp..

Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" ... Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.

Manfred pomógł Netowi i Felixowi w sprawdzianie z geografii.. Dział informatyki - Kolejność zdarzeń // odp.Gang Niewidzialnych Ludzi to: Felix, Net i Nika.. .Nika zwróciła uwagę, że pod stołem leżał niedopałek papierosa.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Milionerzy.. Fałsz.. Baza na szkolnym strychu.. Rozdział 1.. Po uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego Felix .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. Są pozycje klasyków oraz całkiem nowe, ciekawe książki.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. .Dla klasy 6 ( i nie tylko) - porcja rozrywki z lekturą- Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Pod podanym linkiem znajdziecie interaktywną krzyżówkę do lektury Felix, Net i NikaKsiążka Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi autorstwa Kosik Rafał , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 28,36 zł .. Zawiera nieodpowiednie treści?. heylisa 2 lata temu.. Udostępnij.. Przeczytaj recenzję Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.1.. niewiem.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Krzyżowka - Krzyżówka.. W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. "Pierwszy dzień w szkole".. Skomentuj.. Grupowanie bohaterów.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Felix - ., Net i Nika, Caban - Imię psa Felix'a, Bolesław Łysy - Szkielet, który straszył, Strych - Kryjówka przyjaciół, Martensy - Buty Niki, Serdeczna - Ulica na, której mieszkał Felix, Rafał Kosik - Autor książki, AI - Sztuczna Inteligencja, Manfred - Potem Sterował .Caban - Pies Felixa, Stokrotka - Nazwisko dyrektora szkoły, Marcel - Imię chłopca, który zabierał innym zabawki itp., Morten - Kierował Gangiem Niewidzialnych Ludzi, Silver Tower - Wieżowiec z siedzibą Mortena, Gnom - Ukryty za ścianą w zamku na Kociej Skale, Spinka - Srebrna pamiątka po prababci Niki, Josephine - Imię wróżki - Madame., Penetrator - Robot skonstruowany przez .Klasa 6.. Postacie i miejsca - Wisielec.. Udostępnij.. Wzdrygnęła się z zimna i naciągnęła sweter na dłonie.. niewiem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt