Streszczenie po niemiecku tłumaczenie

Pobierz

polski niemieckiTłumaczenia dla hasła "abstrakt" w niemiecko » polski słowniku (Przełącz na polsko » niemiecki)To streszczenie książki, Miłość Dare.. Wykryj język.. Streszczenie pracy naukowej można napisać i przetłumaczyć samemu.. (Przeczytałam skrót na tylnej okładce i mi się nie spodobał.). Można to również zlecić - w biurze tłumaczeń Slavis.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Tłumaczenia frazy "streszczenie" w bezpłatnym słowniku polsko - niemiecki: Zusammenfassung, Übersicht, Synopse.. Przedstawiłem zwięzłe i rzeczowe streszczenie priorytetów prezydencji czeskiej i ich realizacji.streszczenie, podsumowanie.. 3 lit. c) dyrektywy 98/83 jest niepełne i nieprawidłowe, gdyż władze luksemburskie twierdzą, między innymi, że zważywszy na to, że podmiot, który ubiega się o zastosowanie odstępstwa jest odpowiedzialny za określenie i wdrożenie środków zaradczych, to podmiot ten — a nie organ wydający decyzję o .Mach es kurz, ich bin in Eile.. S stre streszczenie Tłumaczenia dla hasła " streszczenie " w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski ) streszczenie

streszczenie Zusammenfassung r.ż.

Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Jak jest streszczenie po niemiecku?. Początkowo można spróbować ochładzania.. (Proszę się nie martwić, panie i panowie, będę się streszczał.). (Streszczaj się, śpieszy mi się.). Tłumaczenie tekstu.. Zamiana języków (Ctrl + Shift + S) polski.. Zamknij selektor.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.streścić (też: stłaczać, stłoczyć, ściskać, ścisnąć, podsumowywać, podsumować, streszczać) volume_up zusammendrängen {czas.. Wykryj język.. streszczenie, skrót, abstrakt.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa esej w słowniku online PONS!. more_vert Tak więc nasz abstrakt składa się z króciutkiego streszczenia oraz ikony wskazującej dziedzinę, do której należy.Tłumaczenie hasła "streszczenie" na angielski.. Przetłumacz z:1) Streszczenie powinno być napisane po polsku, mile widziane jest jego tłumaczenie przynajmniej na j. angielski i/lub niemiecki.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!Tłumaczenie słowa 'streszczenie' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-rosyjski słowa streszczenie w słowniku online PONS!. 3) Co powinno zawierać streszczenie pracy licencjackiej temat pracySTRESZCZENIE PO NIEMIECKU.. Jak to działa, ile to kosztuje i kiedy będzie gotowe?Moje streszczenie po polsku brzmi: Artykuł ten mówi o chorobie zawodowej "Mausarm"..

streszczenie Kurzfassung r.ż.

W pokoju, pisze streszczenie książki.Mówię trochę po niemiecku.. Chorobę należy leczyć.. Polish Jak użyć "brief summary" w zdaniu more_vertZazwyczaj na drugi dzień roboczy otrzymujesz gotowe streszczenie po angielsku, niemiecku lub w innym języku* * Organizacja tłumaczenia na mniej popularne języki może potrwać nieco dłużej.. Niemieckiego najszybciej nauczysz się online.. Jeśli to nie pomoże należy udać się do lekarza.W słowniku polsko - niemiecki Glosbe "opracowanie streszczenia" tłumaczy się na: Indexing, Informationserfassung, InformationsverarbeitungPoniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "STRESZCZENIE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. Przykłady użycia Polish German Przykłady kontekstowe "streszczenie" w niemiecko Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. przech.}. (Potrzebuję streszczenia wczorajszego spotkania.). Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Krótkie streszczenie przepisów dotyczących codziennego życia mieszkańców miasta, zebrał i wyd.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "STRESZCZENIE BIZNESMEN" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenia PL streszczenie {męski} volume_up streszczenie (też: opis, fabuła) volume_up synopsis {rzecz.}.

skrót, streszczenie.

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "STRESZCZENIE STOSOWNYCH POWODÓW" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "STRESZCZENIE BIZNESMEN" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa streszczenie i dodaj je do swoich fiszek.. Mönchengladbach; W znalezieniu tłumaczenia pomoże także angielsko-polski słownik bab.la.Musisz przetłumaczyć "MANEKIN STRESZCZENIE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Sprawdź o wiele więcej tłumaczeń i przykładów.Tłumacz Google.. 2) Co powinno zawierać streszczenie pracy magisterskiej - 3 główne cechy streszczenia: powinno zawierać temat pracy; długość - między 1000 a 3000 znaków ze spacjamiMusisz przetłumaczyć "STRESZCZENIE WNIOSKU KOMISJI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Polega ona na uszkodzeniu ścięgien i jest spowodowana długą pracą przy komputerze.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MANEKIN STRESZCZENIE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.2) Streszczenie piszemy po polsku, warto dodać przynajmniej tłumaczenie na angielski lub tłumaczenie na niemiecki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt