Na przestrzeni wieków po angielsku

Pobierz

w ciągu, w toku, na przestrzeni (np. lat) Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "NA PRZEŁOMIE WIEKÓW" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.na przykładzie na przełomie wieków po angielsku słownik polsko-angielski na przełomie wieków tłumaczenia na przełomie wieków Dodaj at the turn of the century adverb Zaprojektowano go na przełomie wieku, dla niespotykanie delikatnych eksperymentów.. Paulina Rygielska 3.. Dziś zawnioskowało już 89 klientov Nie wahaj się i wypróbój to również ty!. Przedzamcze otoczone jest trzema skrzydłami budowli, które na przestrzeni wieków zmieniały kształt i charakter.. Tłumaczenie Korektor Synonimy Koniugacja.. Sprawdź tłumaczenia słowa "na wieki wieków" w słowniku polsko - angielski Glosbe: for ever and ever, forever and everTłumaczenia w kontekście hasła "wieków" z polskiego na angielski od Reverso Context: na wieki wieków, na przestrzeni wieków, przełomu wieków Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja Koniugacja Documents Słownik Collaborative Dictionary Gramatyka Expressio Reverso CorporateTłumaczenia w kontekście hasła "przestrzeni na" z polskiego na angielski od Reverso Context: na przestrzeni ostatnich, na otwartej przestrzeni, na przestrzeni czasu, na przestrzeni wieków..

na przestrzeni.

Historia po 1945 roku: Hitoria alternatywna: homeopatia: Huna - inni: Książki ZAKAZANE: MALARSTWO-GRAFIKA: masaru emoto woda: Massage: Multimedialne Kursy Angielskiego .Jest to również kryzys osiągnięć cywilizacyjnych, które na przestrzeni wieków udało się wywalczyć wielu pokoleniom kobiet.. Chcę pożyczyć.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. "na przestrzeni" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "na przestrzeni" po polsku .. Budynek został poddany wielu zmianom na przestrzeni wieków, ostatnio w 1995 roku.Sprawdź tłumaczenia 'przestrzeni' na język angielski.. Przykładowe zdania: Niesamowite, jak długo jego ród trwał na przestrzeni wieków.Musisz przetłumaczyć "NA PRZESTRZENI WIEKÓW" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "NA SZLAK WIEKÓW" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Obliczeń tych dokonuje się w sposób spójny na przestrzeni czasu .. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'przestrzeni' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę..

GlosbeMT_RnDJak jest "na wieki wieków" po angielsku?

Gniezno jest najstarszym i największym w Polsce ośrodkiem kultu św. Wojciecha - patrona Polski i archidiecezji gnieźnieńskiej.. Wojciecha modlił się także Władysław Jagiełło po zwycięskiej bitwie pod Grunwaldem.. Niosąc wiele nazw na przestrzeni wieków, zawsze kwadratowy ujmowane jako centralny punkt Madrytu.. ANTON KRAWIETZ 2.. Więcej.Tłumaczenia w kontekście hasła "na przestrzeni wieków" z polskiego na włoski od Reverso Context: Urodziny to tradycja, która rozwinęła się na przestrzeni wieków.. Realizacja programu sztokholmskiego oraz przestrzeni wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości (2013/2617(RSP .Tłumaczenie "na przestrzeni wieków" na włoski.. GlosbeMT_RnD Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.Musisz przetłumaczyć "NA PRZESTRZENI WIEKÓW" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. This differs from the biological species concept in embodying persistence over time.Musisz przetłumaczyć "W CIĄGU WIEKÓW" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Współczesny silnik parowy - Anglia, 1698 rok.. Wielu wynalazców podjęło próby opanowania wody w postaci gazowej, lecz powszechnie przyjmuje się, że jako pierwszy zrobił to angielski inżynier Thomas Savery.Moda na przestrzeni wieków" Statystyki zestawu: Ocena: 0 Zagłosowało: 0 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: Anton Krawietz (wynik: 100 %) Paulina Rygielska (wynik: 100 %) Najlepsi w kategorii: 1..

... przestrzeni po angielsku słownik polsko - angielski.

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "NA PRZESTRZENI WIEKÓW" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenie słowa 'na przestrzeni wieków' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. MODA KOBIECA NA PRZESTRZENI EPOK Moja praca poświęcona jest ewolucji mody kobiecej od czasów najdawniejszych do czasów obecnych, gdzie stroje są bardzo wykwintne, pomyślne, z dobrym smakiem, a wzory nierzadko czerpane są z mody, która dawno już przeminęła, ale która zawsze ma coś do zaoferowania.. Orędownictwu św .Krótka historia ciasta wieprzowego na przestrzeni wieków.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "W CIĄGU WIEKÓW" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenia w kontekście hasła "na przestrzeni wieków" z polskiego na francuski od Reverso Context: Ciśnienia lub napięcie do rozciągnięcia skóry i tkanki również okazał się pracy na przestrzeni wieków.. WikiMatrix.Po podpisaniu umowy pieniądze zostaną wysłane na twój rachunek.. Od biologicznej koncepcji gatunku tę odróżnia uwzględnienie trwałości na przestrzeni czasu .. na przestrzeni wieków po angielsku na przestrzeni wieków tłumaczenia na przestrzeni wieków Dodaj over centuries adverb Rybacy poławiający koraklami posiedli tę wiedzę na przestrzeni wieków..

"na przestrzeni" — Słownik kolokacji angielskich ...Pozostałe tłumaczenia.

admin 31 grudnia, .. po raz pierwszy możemy prześledzić słowo " pie " w Oxford English Dictionary było w 1303 roku i było popularnym, dobrze znanym słowem do 1362 roku.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt