Mój wymarzony dzień po angielsku

Pobierz

to spend time outdoors - spędzać czas na zewnątrz.Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem Opis domu po angielsku - wzór.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuopisz swój wymarzony pokój po angielsku który ma rzeczy : kino domowe , pianino lub fortepian , ps3 , jacuzi (dżakuzi ) dywan w kształcie gitary , biurko w kolorze niebieskim i kształcie piłki , poduszki w kształcie serca , szafy koloru zielonego , złoty sufit , kule disco , plakaty , łóżko wodne , wielki misiek , obrazy , komputer , laptopOpisz po angielsku swój wymarzony dom.. 0 0. karmeleeekxd 29.12.2010 (21:09)Mój wymarzony pokój musi być duży.Chciałabym mieć go koloru niebieskiego.Meble które muszą w nim być to na pewno łózko.Bardzo też bym chciała mieć go na poddaszu.Musi mieć dwa okna oraz schody, biurko, przestrzenną szafę.Takze chce miec balkon.I oto mój wymarzony pokój.. Opis miasta.Kolacja pod gwiazdami Impreza w Miami Beach Lot do Miami koncert BTS Mój wymarzony dzień lot do tokio sushi z flamcis zakupy w lońdyńskim centrum zakupy lot do londynu karaoke z Lana del Rey Noc spadających gwiazd Taniec z Beyonce wywiad z Rihhaną pizza, pączki i plaża Spacer poOpis dnia - język francuski.. Złotobiałe drzwi otwierałyby się na wielki i okrągły hol.Po przyjeździe do hotelu zrobiono nam wymarzoną dyskotekę i o dziwo po tak niesamowitym dniu, który jednak przyniósł wieczorem zmęczenie, wszyscy mieli siłę i ochotę to wspólnej zabawy na parkiecie.Musisz przetłumaczyć "DZIŚ JEST MÓJ DZIEŃ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

To byłby mój wymarzony dzień.

List do koleżanki, która przyjedzie do nas z zagranicy.. Poprosiłabym też o autograf i piosenke specjalnie zadedykowaną dla mnie.. Obudziłam się ze świadomością, że już za miesiąc odbędzie sie mój ślub.. Wpis na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Zapytaj.onet.pl.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Opisz w 15 zdaniach swój wymarzony dzień po angielskuOpisz w 15 zdaniach swój wymarzony dzień po angielsku 2013-09-18 18:20:16; Opisz swój poprzedni dzień w szkole po angielsku 2014-03-19 17:57:32; Opisz swój dzień (wycieczkę do kina) z opisami przeżyć wewnętrzych w formie pamiętniak .. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MÓJ NAJLEPSZY DZIEŃ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Opis wakacji po angielsku: praktyczne wyrażenia.. 25.03.2014 o 21:04 rozwiązań: 2.. On i always geting up at o'clock.. )Danach gehe ich ins Bad und wasche ich mich, .Przydatność 65% Opis mojego wymarzonego domu..

Będzie to najwspanialszy dzień w naszym życiu.

List nieformalny.. zadanie dodane 1 listopada 2016 w Język angielski przez użytkownika Sandra Drążewska [Szkoła podstawowa] angielskiwerkaa:) odpowiedział (a) 30.05.2012 o 17:15.. Do mojego domu prowadziłąby polna dróżka, która kończyłaby się białymi, marmurowymi szerokimi schodami.. Zgłoś nadużycie.. Mam na imię Julka jestem wysoką, szczuplutką, brunetką o zielonych oczach.. Odpowiedz.. It's about when I'm in home.Przykładowy opis dnia po angielsku.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Zadanie jest zamknięte.. Najbardziej chciałabym się spotkać z .. Chciałabym ten dzień spędzić z tą osobą na scenie i śpiewać razem z nim na koncercie.. Moim wymarzonem domem jest wielki, biały pałacyk położony na obrzezach lasu i otoczony wielkim ogrodem.. Proszę o szybką odpowiedź.. Najlepsze rozwiązanie.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DZIŚ JEST MÓJ DZIEŃ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Muszę opisać swój wymarzony dom po angielsku w czasie P continous lub P Silmple Chcę żeby ktoś opisał swój wymarzony dom Ja to później pozmieniam ale chcę żeby też były to proste zdania, a…Mój wymarzony dzień.. Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%.. 2014-05-28 15:29:23odpowiedział (a) 25.03.2010 o 21:11..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt